Valgresultater

Valgurnene stengte ved midnatt, og resultatene er klare. Gratulerer så mye til de følgende: Fakultetstillitsvalgt: Ragnhild Marie U. Jacobsen Instituttillitsvalgte:– Marin Teknikk (IMT): Per Henrik Nærum Ramberg– Energi og Miljø (EPT): Henriette Skaret Kjos-Hanssen– Maskin siving (EPT): Magnus Dale Johnsen– Bygg siving (IBM): Anna Bjørnøy Dørheim– Bygg bachelor (IBM): Marit Furset– I&IKT (MTP): Torstein Heltne Read more about Valgresultater[…]

Valget er åpent

Nå er valget åpent! Det er mulig å stemme på studenter til rollene som fakultetstillitsvalgt (FTV), instituttillitsvalgt (ITV) og representater i NTNU-styret. Valget er åpent til søndag 03. mai 23:59. Godt valg! Ps. lurer du på hvem som har stilt? Sjekk ut kandidatene til Studentrådet IV her!

Tillitsvalgte våren 2020

STUDENTRÅDET  IV, VÅR 2020  FTV ftv@sr-iv.no   Ingeborg Pedersen Reigstad, Geologiingebopr@stud.ntnu.no    Andreas Knudsen Sund, Pupandresun@stud.ntnu.no   Line Sofie Balstad, Bygg bsclinesbal@stud.ntnu.no   IMT imt@sr-iv.no   Maria Voldsundmarvol@stud.ntnu.no   Borgar Larsen, Marin teknikkborgarla@stud.ntnu.no   IGP igp@sr-iv.no   Fredrik F. Follaug, Petroleumfredriff@stud.ntnu.no   Ingrid Kalhagen, Tek.Geo ingrkal@stud.ntnu.no   Kristoffer Aurstad Dolvik, Geologikrisad@stud.ntnu.no    MTP mtp@sr-iv.no         Espen Paulsen, Maskin Bscespenpau@stud.ntnu.no    Olav Bjørken, PuP olavub@stud.ntnu.no   Sigurd Spildrejorde, I&IKT sigurdsp@stud.ntnu.no iogikt@sr-iv.no   KT kt@sr-iv.no   Erik Slåstad, I&IKT               erikbsl@stud.ntnu.no                 iogikt@sr-iv.no   Veronika Nyhus, Bygg Msc veroniny@stud.ntnu.no           EPT ept@sr-iv.no   Axel Riddervold, Pup axelri@stud.ntnu.no              Malene Eldegard Leirpoll, EMILmalene.leirpoll@gmail.com    Clemens M. Muller, Fornybarclemensm@stud.ntnu.no   IBM ibm@sr-iv.no   Anette Archer Lohne, Bygg Bscanettealohne@gmail.com    Ingeborg Onstein, Bygg Msc ingeboon@stud.ntnu.no    Ålesund, IHB   ihb@sr-iv.no   Oskar Sundeoskarsu@stud.ntnu.no   Sander Reitan, Bygg Bsc. sanderre@stud.ntnu.no   Read more about Tillitsvalgte våren 2020[…]

Valgresultater

Studentvalget er for denne gangen over og resultatene er nå klare. Vi ønsker å gratulerer følgende med nye roller i 2020: FTV: Andreas Knudsen Sund og Line Sofie Balstad IMT/Marin teknikk: Maria Voldsund Fornybar: Clemens Muller MTP/Pup: Olav Bjørken Bygg siving: Veronika Nyhus I&IKT: Erik Slåstad Maskin bachelor: Espen Paulsen Petroleum: Fredrik Forsbakk Follaug  IHB/Ålesund: Read more about Valgresultater[…]

Valget har åpnet!

Nå er valget åpent! Det er mulig å stemme på studenter til rollene som fakultetstillitsvalgt (FTV), instituttillitsvalgt (ITV) og til Studenttinget NTNU. Valget er åpent til søndag 10.november 23:59. Godt valg! Ps. lurer du på hvem som har stilt? Sjekk ut kandidatene til Studentrådet IV her!

Tillitsvalgte høst 2019

Da er enda et valg overstått og vi er meget fornøyd med kandidatene som er valgt, der resultatene ble som følger: FTV: – Ingeborg Pedersen Reigstad (Åpen) ITV: – Bygg, bsc: Anette Archer Lohne – Bygg- og miljøteknikk (IBM): Ingeborg Onstein – I&IKT: Sigurd Spildrejorde – Geologi: Kristoffer Aurstad Dolvik – Tekniske geofag: Ingrid Kalhagen Read more about Tillitsvalgte høst 2019[…]

Valget har åpnet!

Nå har valget av nye medlemmer til Studentrådet IV og studenter til NTNU-styret åpnet. Gå inn på studentvalget.no for å avgi din stemme! Valget vil være åpent fram til torsdag 11.april kl. 23.59 Resultatene vil bli publisert i løpet av fredag 12.april. Ved spørsmål eller feil i valg, ta kontakt med oss.