Studentrådet IV Vår 2019

Studentrådet IV vil denne våren bestå av følgende tillitsvalgte. Er det noe du lurer på, så er det bare til å ta kontakt!

 

STUDENTRÅDET IV                                                                   Vår 2019

FTV                                                                           ftv@sr-iv.no

Albert Bråten Harms, Fornybar                                albert-harms@hotmail.com         991 60 090

Ingrid Folstad, I&IKT                                               ifolstad@hotmail.com                      948 72 381

Per Øyvind Valen, Pup                                              per.oyvind.valen@gmail.com         902 63 064

 

IMT                                                                           imt@sr-iv.no

Frida Hellesøy, Marin Teknikk                                 fridahe@stud.ntnu.no

Anna Holm Gjeraker, Marin Teknikk                       anna.gjer@gmail.com

Eivind Holden, I&IKT                                              eivinbh@stud.ntnu.no                        iogikt@sr-iv.no

IGP                                                                            igp@sr-iv.no

Gaute Hånsnar, Petroleum                                        gauthaa@stud.ntnu.no

Ingrid Kalhagen, Tek.Geo                                        ingrkal@stud.ntnu.no

Ingeborg Pedersen Reigstad, Geologi                       ingebopr@stud.ntnu.no

MTP                                                                          mtp@sr-iv.no

Tine Berg Harlem , maskin                                       tinebh@stud.ntnu.no

Andreas Knudsen Sund, Pup                                     andresun@stud.ntnu.no

Tina Torsdatter Davidsen, logistikk                       tinatd@stud.ntnu.no

KT                                                                             kt@sr-iv.no

Amalie Berge Holm, I&IKT                                     eaholm@stud.ntnu.no                       iogikt@sr-iv.no

Knut Reidulff, Bygg Msc                                          knur@stud.ntnu.no

EPT                                                                          ept@sr-iv.no

Anniken Haver Lilleby, Pup                                    anniken.lilleby@gmail.com

Anja Meisler, Emil                                                   anjabm@stud.ntnu.no                      

Clemens Martin Muller, fornybar                            clemensm@stud.ntnu.no

IBM                                                                           ibm@sr-iv.no

Henriette Sofie Høgstedt Strehl, Bygg Bsc               hsstrehl@stud.ntnu.no

Marie Helene Bjørndal, Bygg Siving                                   mariehbj@stud.ntnu.no

Ålesund,IHB                                                           ihb@sr-iv.no

Laila Cecile Vevstad                                                 lailacv@stud.ntnu.no

Trygve Wigestrand Årsvold                                      taarsvoll@live.com

Gjøvik, IVB                                                              ivb@sr-iv.no

Lotta-Linn Vestli Moen, Tek.Design                       llmoen@stud.ntnu.no                        

William Bertin Skoglund, Maskin                            williabs@stud.ntnu.no

Konsulent

Nina Quale                                                               nina.quale@ntnu.no